משרד פרסום או רשת שותפים משלכם נשמעים כמו חלום רחוק? אז זהו שלא… התפתחות המודלים של הפרסום באינטרנט וקצב ההתפתחות הטכנולוגית המטאורי מאפשרים לכם לעשות את זה בצורה פשוטה, והכי חשוב ללא כל סיכון כלכלי ממשי מצדכם.

החלטת שאתה רוצה לצאת לדרך עצמאית בעולם הפרסום ולהקים לעצמך רשת שותפים שתייצר לך הכנסה חודשית? זה מה שאתה צריך:

קודם נבין את הרעיון:

רשת שותפים היא למעשה גורם מתווך שמצד אחד מוכר לידים (או כל מודל פרסום אחר כגון הקלקות, חשיפות, הורדות וכ') ללקוח קצה ומצד שני רוכש מדיה ממקורות שונים כגון רשימות דיוור, אתרים וכ'. הפעילות נעשית במקביל, כלומר השותפים מייצרים עבור לקוח הקצה לידים כאשר רשת השותפים נמצאת באמצע. המודל הכלכלי פשוט – עמלה, בד"כ מדובר על 30-40% מעלות הליד שנסגרה מול לקוח הקצה.

בואו נתקדם…

1. לקוחות

על מנת ליצור משפך רווחים יש לאתר תחילה לקוח פוטנציאלי ולסגור איתו תשלום עבור לידים. אין צורך במוקד מכירות או באנשי מכירות מדופלמים, פשוט השתמשו בקשרים אישיים או סתם תרימו טלפון ללקוח פוטנציאלי שיכול לעבוד אתכם במודל לידים.

2. מדיה

בשלב השני (שיכול להתקיים במקביל עם השלב הראשון) חפשו לכם שותפים בעלי מדיה שיכולים לייצר עבורכם לידים עבור הלקוח שלכם. איך מחפשים כאלה? הירשמו לניוזלטרים פרסומיים, סרקו פרסומות באתרים ופשוט בצעו עבודת שטח.

3. פתרון טכנולוגי

על מנת שכל התהליך יתנהל בצורה נכונה עליכם להשתמש במערכת ניהול לידים שתאפשר לכם לבנות את כלי המעקב הנכונים ולנהל את הפעילות בצורה שתאפשר נוחות לכל הצדדים.

מערכת ניהול לידים Leadpoint תעזור לכם במשימה:

  • בניית דפי נחיתה

  • בנייה וניהול קמפיינים

  • ניהול לידים

  • פתיחת חשבונות שונים ללקוחות ושותפים

  • ועוד

קצת מעבר…

מיתוג – מתגו את העסק החדש שלכם במינימום עלויות. רכשו דומיין קליט, לוגו, שפה עיצובית וכ'.  ישנם לא מעט אתרים איכותיים שניתן לרכוש דרכם לוגו ועיצוב מוכן לאתר בעלויות נמוכות. רוצה להשקיע קצת יותר השתמשו בחברה שנותנת שירותי מיתוג.

מיתוג נכון יקל על הלקוחות והשותפים שלכם את תהליך ההחלטה לעבוד אתכם.

טיוב לידים

לאחר שהצלחתם בשלב הראשון חשוב לעבוד על איכות הלידים שאתם מייצרים. טיוב לידים הוא תהליך חשוב והכרחי בפרסום מבוסס תוצאות, אל תוותרו עליו. רוצים ללמוד עוד על טיוב לידים? לחצו כאן>

לסיכום: אל תיבהלו מהגדרות… אם יש לכם את זה בשיווק עם קצת הבנה באינטרנט ומכירות הכל אפשרי. בחרו את הכלים הנכונים, אל תבזבזו זמן וכסף על טכנולוגיה וצאו לדרך!

בהצלחה!